Mouser Electronics podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Fortebit

Mouser Electronics ogłosił podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą Fortebit, producentem wysokiej klasy rozwiązań do rozpoznawania głosu oraz lokalizacji urządzenia. W ofercie dystrybutora będą dostępne m.in. urządzenia do rozpoznawania głosu EasyVR 3 Plus, a także platforma IoT Polaris.

Moduły EasyVR Plus można użyć z każdą płytką główną wyposażoną w interfejs UART i zasilanie z zakresu 3,3 V – 5 V, taką jak Arduino czy Microchip PIC. Umożliwia ustawienie do 256 komend zależnych od mówcy lub weryfikujących mówcę, które można podzielić na 16 grup. Dostępnych jest też 26 komend niezależnych od mówcy. Oprogramowanie Quick T2SI Lite umożliwia zastosowanie najnowszych algorytmów sieci neuronowych. W ofercie Mousera dostępna jest nakładka EasyVR 3 Plus na Arduino oraz zestaw rozwojowy. Zestaw składa się z modułu EasyVR 3 Plus, licencji na Quick T2SI Lite, nakładki EasyVR Shield oraz przewodu do programowania.

Platforma Polaris to otwarty system programowany za pomocą języka Python, kompatybilny z Arduino, który służy do rejestracji danych i aplikacji chmurowych. Umożliwia m.in. geolokację, śledzenie w czasie rzeczywistym, obsługę czujników analogowych, komend zewnętrznych, audio oraz wiadomości SMS. Dostępny jest w wersjach z modemami komórkowymi 2G, 3G oraz NB-IoT. Zestaw zawiera także aluminiową obudowę, odpowiednie anteny, a opcjonalnie także baterię litową.

Więcej informacji na stronie: https://eu.mouser.com/manufacturer/fortebit/

O autorze