[WEBINARIUM] Oscyloskopy Tektronix z serii 4, 5 i 6 oraz Spectrum View

Tespol oraz Tektronix zapraszają na webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną oscyloskopy z serii 4, 5 i 6, a także korzyści związane z zaimplementowaną w nich technologią Spectrum View. Prezentacja odbędzie się w dwóch sesjach i w dwóch językach: polskim i angielskim.

 

Słuchacze webinarium będą mieli okazję dowiedzieć się jakie korzyści płyną z niezależnego sterowania w dziedzinie czasu i częstotliwości w stosunku do tradycyjnie implementowanej w oscyloskopach transformaty FFT.

Inżynier aplikacyjny zaprezentuje w języku polskim ogólny przegląd oscyloskopów z serii 4,5 i 6.  Przedstawi także szereg funkcji oferowanych przez technologię Spectrum View:

  • Wyświetlanie sygnałów niezależnie, zarówno w dziedzinie czasu jak i częstotliwości,
  • Zaawansowana analiza sygnałów zarówno w dziedzinie czasu jak i częstotliwości bez konieczności wykorzystywania wielu kanałów,
  • Korelowanie zdarzeń w dwóch dziedzinach: czasowej oraz częstotliwościowej,
  • Poprawa dynamiki pomiarowej dla dziedziny częstotliwości,
  • Zwiększenie szybkości odświeżania wyświetlanego widma.

Podczas tej prezentacji będziesz miał także możliwość omówić na żywo interesujący Cię temat bezpośrednio z ekspertem aplikacyjnym oraz z jego współpracownikami specjalizującymi się w dziedzinie technologii pomiarowych.

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu organizowanym 18 czerwca, organizator może zorganizować dla Ciebie konsultację online lub wizytę w Twoim miejscu pracy. Jeśli współpracujesz z ludźmi zainteresowanymi tym tematem, zaproś ich do wspólnego wzięcia udziału w prezentacji!

Osoba Prezentująca

Tadeusz (Tad) Asyngier posiada 25-letnie doświadczenie w branży pomiarowej. Tad dołączył do firmy Tektronix w 1999 roku. Specjalizuje się w pomiarach sygnałów w systemach szybkiej szeregowej transmisji danych, analizie integralności sygnału oraz testowaniu sygnałów pod kątem ich zgodności ze specyfikacją danego standardu telekomunikacyjnego.

Obecnie jest starszym inżynierem aplikacyjnym obsługującym głównie centra danych, klientów korporacyjnych oraz tych związanych z przemysłem automotive w regionie EMEA. Tad posiada dyplom MSEE w dziedzinie systemów elektronicznych. Jest również członkiem stowarzyszeń: PCI-SIG, USB-IF, VESA oraz MIPI Alliance.

Webinarium odbędzie się 18 czerwca. Sesja w języku polskim rozpocznie się o godzinie 10.00, natomiast sesja w języku angielskim – o 12.00. Obie prezentacje będą trwały po 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem.

O autorze