[WEBINARIUM] Oscyloskopy Tektronix z serii 5 i 6: analiza USB 2.0 oraz Ethernet 100/1000/10G BaseT

Tespol oraz Tektronix zapraszają na webinarium, podczas którego zaprezentowana zostanie analiza protokołów USB 2.0 oraz Ethernet 100/1000/10G BaseT za pomocą oscyloskopów Tektronix z serii 5 i 6. Prezentacja odbędzie się w dwóch sesjach i w dwóch językach: polskim i angielskim.

USB 2.0 oraz przewodowy Ethernet to obecnie najczęściej używane magistrale szybkozmienne, szeroko stosowane praktycznie w każdym nowoczesnym elektronicznym projekcie. Podczas tej sesji nasz ekspert przedstawi praktyczne podejście do testowania i rozwiązywania problemów. Omówi także sposób weryfikacji zgodności USB 2.0 HS/FS oraz Ethernetu 100/1000/10G BaseT.

Podczas tej prezentacji będziesz miał możliwość na żywo omówić interesujący dla Ciebie temat bezpośrednio z ekspertem aplikacyjnym oraz z jego współpracownikami specjalizującymi się w dziedzinie technologii pomiarowych.

Jeśli jednak nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu organizowanym 25 czerwca, producent może zorganizować dla Ciebie konsultację online lub wizytę w miejscu Twojej pracy. Jeśli współpracujesz z ludźmi zainteresowanymi tym tematem, zaproś ich do wspólnego wzięcia udziału w prezentacji.

Osoba Prezentująca

Tadeusz (Tad) Asyngier posiada 25-letnie doświadczenie w branży pomiarowej. Tad dołączył do firmy Tektronix w 1999 roku i specjalizuje się w pomiarach sygnałów w systemach szybkozmiennej szeregowej transmisji danych, analizie integralności sygnału oraz testowaniu sygnałów pod kątem ich zgodności ze specyfikacją danego standardu telekomunikacyjnego.

Obecnie jest starszym inżynierem aplikacyjnym obsługującym głównie centra danych, klientów korporacyjnych oraz związanych z przemysłem automotive w regionie EMEA. Tad posiada tytuł MSEE w dziedzinie systemów elektronicznych. Jest również członkiem stowarzyszeń PCI-SIG, USB-IF, VESA, a także MIPI Alliance.

Webinarium odbędzie się 25 czerwca. Sesja w języku angielskim rozpocznie się o godzinie 10.00, natomiast sesja w języku polskim – o 12.00. Obie prezentacje będą trwały po 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem

O autorze