[WEBINARIUM] Sondy pomiarowe Tektronix

Tespol oraz Tektronix zapraszają na webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości współczesnych sond oscyloskopowych Tektronix. Prezentacja odbędzie się w dwóch sesjach i w dwóch językach: polskim i angielskim.

Sonda oscyloskopowa jest kluczową częścią systemu pomiarowego mającą ogromny wpływ na uzyskiwane przez nas rezultaty. Podczas tej prezentacji zaprezentowane zostaną wyzwania oraz wymagania dotyczące właściwego wyboru oraz integracji różnego rodzaju sond pomiarowych w projektowaniu układów wykorzystujących systemy szybkozmiennej szeregowej transmisji danych.

  • wykorzystanie sond wysokoimpedancyjnych przy pomiarach układów niskoimpedancyjnych,
  • pomiary układów wysokoimpedancyjnych niskiej mocy,
  • pomiary wykorzystujące techniki korekcji adaptacyjnej przy pomocy „wirtualnej sondy” w otoczeniu układów o zmiennej impedancji w punktach o utrudnionym lub w pełni ograniczonym dostępie.

Podczas prezentacji będziesz miał możliwość na żywo omówić interesujący dla Ciebie temat bezpośrednio z ekspertem aplikacyjnym oraz z jego współpracownikami specjalizującymi się w dziedzinie technologii pomiarowych.

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu, producent może zorganizować dla Ciebie konsultację online lub wizytę w miejscu pracy. Jeśli współpracujesz z ludźmi zainteresowanymi tym tematem, zaproś ich do wspólnego wzięcia udziału w prezentacji.

Osoba Prezentująca

Tadeusz (Tad) Asyngier posiada 25-letnie doświadczenie w branży pomiarowej. Tad dołączył do firmy Tektronix w 1999 roku i specjalizuje się w pomiarach sygnałów w systemach szybkozmiennej szeregowej transmisji danych, analizie integralności sygnału, a także testowaniu sygnałów pod kątem ich zgodności ze specyfikacją danego standardu telekomunikacyjnego.

Obecnie jest starszym inżynierem aplikacyjnym obsługującym głównie centra danych, klientów korporacyjnych oraz związanych z przemysłem automotive w regionie EMEA. Tad posiada tytuł MSEE w dziedzinie systemów elektronicznych. Jest również członkiem stowarzyszeń PCI-SIG, USB-IF, VESA, a także MIPI Alliance.

Webinarium odbędzie się 2 lipca. Sesja w języku angielskim rozpocznie się o godzinie 10.00, natomiast sesja w języku polskim – o 12.00. Obie prezentacje będą trwały po 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem

O autorze