LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[WEBINARIUM] Impulsowe źródła mierzące Keithley 2601B-Pulse SMU

Firma Tespol zaprasza na webinarium, podczas którego Adrian Drzazga – Inżynier Aplikacyjny firmy Tespol – przedstawi możliwości najnowszego impulsowego źródła mierzącego Keithley 2601B-Pulse. Źródło to doskonale sprawdza się zarówno w laboratorium badawczym, jak i w zaawansowanych, impulsowych testach I-V. Webinarium odbędzie się w dwóch sesjach i w dwóch językach w dniu 16 lipca 2020.

Agenda:

  • Wprowadzenie,,
  • Czym jest źródło mierzące?
  • Nowe źródło mierzące 2601B-Pulse firmy Keithley – przegląd możliwości,
  • Przykłady zastosowania urządzeń Keithley serii 2600B (materiały półprzewodnikowe, elektronika energetyczna),
  • Generowanie impulsów wysokoprądowych za pomocą Keithley 2601B-Pulse,
  • Najbardziej wymagająca aplikacja w branży Automotive – testowanie laserów VCSEL,
  • Nowe możliwości rozwoju rynku optoelektronicznego przy wykorzystaniu źródła Keithley 2601B-Pulse,
  • Podsumowanie i pytania.

Podczas webinarium uczestnicy będą mieli okazję omówić temat bezpośrednio z ekspertami i współpracownikami firmy Tespol w dziedzinie technologii pomiarowych.

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu, organizator może zorganizować dla Ciebie konsultację online lub wizytę w miejscu pracy. Jeśli współpracujesz z ludźmi zainteresowanymi tym tematem, zaproś ich do wspólnego wzięcia udziału w prezentacji.

Prezenter:

Adrian Drzazga jest inżynierem aplikacyjnym w Tespol Engineering. Ukończył Politechnikę Wrocławską na Instytucie Podstaw Elektrotechniki z tytułem magistra. Obecnie kontynuuje studia doktoranckie również na Politechnice Wrocławskiej.

W firmie Tespol Adrian odpowiada za wsparcie techniczne i prezentacje szerokiego zakresu aplikacji związanych z materiałoznawstwem, optoelektroniką, inżynierią wysokiego napięcia i testowaniem urządzeń energoelektronicznych. Obecnie koncentruje się głównie na wyrafinowanych aplikacjach związanych z inżynierią kwantową i materiałoznawstwem, wykorzystując szeroki zakres oprzyrządowania do ultraczułych pomiarów napięcia/prądu, które często są zintegrowane z systemami niskotemperaturowymi/RF.

Webinarium odbędzie się 16 lipca. Sesja w języku polskim rozpocznie się o godzinie 12.00, natomiast sesja w języku angielskim – o 12.00. Obie prezentacje będą trwały po 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Rejestracji na sesję w języku polskim można dokonać pod tym linkiem

Jeśli wolą Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu w języku angielskim prosimy o zarejestrowanie się na poniższej stronie: Wydarzenie w języku angielskim – 16 lipca, 10:00 CET.

Autor: Tespol