[WEBINARIUM] Sprawdź od czego zacząć projektowanie urządzeń z wyświetlaczem

Dobór odpowiedniego wyświetlacza oraz wybranie pewnego źródła nie należą do najprostszych czynności. Ponadto, już na wczesnym etapie projektowania trzeba pamiętać o odpowiedniej metodzie montażu wyświetlacza, uzależnionej między innymi od zastosowanej obudowy. Rozwiązanie tych, a także wielu innych problemów zostanie poruszone w trakcie nadchodzącego webinarium organizowanego przez Soyter Components.

 

W dniu 10 września o godzinie 11:00 odbędzie się webinarium firmy Soyter Components, które poświęcone będzie projektowaniu urządzeń z wyświetlaczami. Spotkanie to ma za zadanie wesprzeć początkujących, a także doświadczonych inżynierów i konstruktorów w odpowiednim doborze wyświetlacza oraz innych komponentów do budowy kompletnego urządzenia.

Specjalista firmy Soyter Components przedstawi wyświetlacze do różnych aplikacji (np. wyjątkową serię 4-w-1 firmy Powertip), a także kryteria doboru stosownej obudowy (na podstawie obudów Bopla). Przybliży też mechaniczne aspekty projektowania oraz integracji komponentów w kompletne rozwiązanie HMI.

Niezależnie od tego czy szukasz wyświetlacza do swojej aplikacji, rozglądasz się za solidną i estetyczną obudową, czy też potrzebujesz dokonać końcowej integracji – podczas webinarium znajdziesz coś dla siebie.

Na uczestników webinarium czeka quiz z nagrodami. Zapraszamy do zapisywania się!

Link: https://soyter.pl/zapisz-sie-na-nasz-webinar-,1293,pl.html

O autorze