Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z firmą KOA

Farnell powiększa swoją ofertę komponentów pasywnych, wprowadzając do niej produkty firmy KOA Europe GmbH. KOA to renomowany producent wysokiej jakości podzespołów pasywnych przeznaczonych do stosowania w różnych branżach przemysłowych, komercyjnych oraz na rynku motoryzacyjnym.

Rozszerzenie oferty nastąpi na jesieni, dzięki czemu klienci firmy Farnell uzyskają dostęp do pełnego asortymentu marki KOA, obejmującego około 1500 serii podzespołów dostępnych do nabycia z szybką dostawą wprost z europejskich magazynów. Oprócz rezystorów grubowarstwowych, bogaty wybór zawiera rezystory bocznikowe i służące do pomiaru prądów rezystory z szerokimi wyprowadzeniami. Oferta obejmuje także oporniki wysokonapięciowe, rezystory cienkowarstwowe oraz zabezpieczające przed nadmiernymi prądami.

Wzbogacenie oferty Farnell o produkty marki KOA sprawia, że będzie ona zawierać znacznie więcej komponentów pasywnych, dostępnych bez minimalnych wartości zamówienia, z możliwością ustalenia ceny kontraktowej oraz z elastyczną wyceną, z rezerwacją zamówień na przyszłość i w ramach zamówień zbiorczych.

Założona osiemdziesiąt lat temu firma KOA jest silnie zaangażowana we wprowadzanie na rynek wysokiej jakości produktów. Zapewnia przy tym terminową dostawę oraz szybką i sprawną obsługę klienta. Zajmuje drugą pozycję na świecie pod względem wielkości sprzedaży rezystorów scalonych.

Farnell oferuje bogaty wybór usług, w tym dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów. Świadczone jest też profesjonalne wsparcie techniczne dostępne w dni robocze. Klienci firmy Farnell mają także dostęp do ekosystemu koncernu Avnet. Zapewnia on wsparcie na każdym etapie działalności klienta. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przyspieszanie procesu, jakim jest przechodzenie od projektowania do produkcji masowej.

Asortyment produktów marki KOA będzie dostępny  już na jesieni w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

O autorze