[WEBINARIUM] Analiza stałoprądowa sieci zasilania w Altium Designer przy użyciu rozszerzenia PDN Analyzer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone analizie stałoprądowej sieci zasilania w Altium Designer przy użyciu rozszerzenia PDN Analyzer. Odbędzie się ono w dniu 25 sierpnia 2020 o godzinie 11.00.

Poprawność rozmieszczenia ścieżek na płytce PCB zależy od wielu czynników. Bardzo często zdarza się, że konstruktorzy nie przywiązują odpowiedniej wagi do poprawnego tworzenia sieci zasilania. Nie stosują także żadnych narzędzi pozwalających określić jak stworzony przez nich układ ścieżek wpływa na poprawność zasilania urządzenia. Niezbędne stają się narzędzia analizy integralności stałoprądowych sieci zasilania, określane jako Power Delivery Network (PDN) analysis, czy też Power Integrity (PI-DC) analysis, pozwalających określić, czy rozmiar płaszczyzn, szerokość ścieżek czy wielkość przelotek od źródła zasilania do odbiornika jest wystarczająca, by zapewnić poprawne zasilanie układu.

Podczas webinarium prowadzący zaprezentują przykładowe użycie rozszerzenia PDN Analyzer na projekcie w Altium Designer.

Organizator zaprasza inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki, a także pracowników naukowych. Webinarium prowadzone będzie w języku polskim.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze