LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Karta PoE na szóstkę! Poznaj prawdopodobnie pierwszą kartę do PC z aż sześcioma portami PoE!

Urządzenia PoE zdobywają popularność dzięki temu, że korzystając z Power over Ethernet można istotnie uprościć okablowanie. Zarówno komunikacja jak i zasilanie odbywa się jednym przewodem – skrętką Ethernet. To pozwala zrezygnować z zasilaczy i prowadzenia przewodów zasilających, których uszkodzenie może być niebezpieczne także dla ludzkiego życia.

Obecnie na rynku występują karty Ethernetowe przeznaczone do montażu w komputerach PC z dwoma lub czteroma portami PoE.

iEi GPOE-6P-R10 to prawdopodobnie pierwsza na świecie karta z sześcioma portami PoE.

Dzięki aż 6 portom PoE RJ45 karta oferuje niespotykane dotąd możliwości i może być wykorzystana w aplikacjach do podłączenia kamer IP, telefonów VoIP, wyświetlaczy PoE, elementów automatyki, a nawet oświetlenia PoE.

Karta jest kompatybilna ze złączami PCIe, a jej rozmiary umożliwiają montaż w większości komputerów PC.

iEi GPOE-6P-R10 obsługuje maksymalnie moc 180 W i aż do 90 W na jeden port! Karta wyposażona jest w standardowe złącze wykorzystywane w zasilaczach PC do zasilania karty grafiki.

Co ważne, dla karty GPOE-6P-R10 firma iEi opracowała narzędzia programistyczne, dzięki którym można zarządzać kartą, w tym przeznaczeniem portów, transferem danych czy mocą dla poszczególnych złącz.

Dzięki karcie GPOE-6P-R10 komputer PC staje się centrum komunikacji i zasilania dla wszystkich peryferiów. Jednocześnie dostępność PoE pozwala na uproszczenie okablowania.

Zachęcamy do kontaktu z firmą JM elektronik pod adresem e-mail: iit@jm.pl

Więcej informacji o GPOE-6P-R10

komputery przemysłowe z oferty JM elektronik

Więcej o komputerach przemysłowych i akcesoriach z oferty JM elektronik

Autor: JM elektronik