[WEBINARIUM] Nowości w ekosystemie STM32Cube

Firma STMicroelectronics zaprasza na webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną nowe funkcje wbudowane w narzędzia STM32CubeMX 6.0, a także STM32CubeIDE 1.4, które pozwolą na skrócenie czasu rozwoju produktu oraz przyspieszenie wprowadzenia go na rynek.

Podczas pierwszej części prezentacji odbędzie się kompletny przegląd ekosystemu STM32Cube oraz sposobu w jaki nowe funkcje poszerzają jego ofertę. Zaprezentowane zostanie także nowe narzędzie STM32PackCreator umożliwiające tworzenie własnych pakietów rozszerzeniowych, a także sposób dołączenia pakietu do własnego projektu.

Podczas drugiej połowy webinarium odbędą się natomiast demonstracje nowych funkcji w systemie. Prezentacja obejmie m.in. integrację w projekcie tagu NFC/RFID ST25DV-I2C.

Program webinarium:

  • Przegląd ekosystemu STM32Cube dla mikrokontrolerów STM32,
  • Najnowsze funkcje w narzędziach STM32Cube,
  • Praktyczna prezentacja zalet ekosystemu STM32Cube w projektowaniu aplikacji na STM32,
  • Kilka przykładów integracji wyświetlaczy LCD oraz interfejsu NFC/RFID za pomocą układu ST25DV-I2C,
  • Sesja Q&A.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, w której wezmą udział doświadczeni inżynierowie aplikacyjni firmy STMicroelectronics.

Webinarium odbędzie w dwóch sesjach się 22 września o godzinie 15.00 oraz 20.00 czasu polskiego. Udział jest bezpłatny, natomiast czas trwania prezentacji wynosi 60 minut. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem.

O autorze