[WEBINARIUM] Zamiana wyprowadzeń, części i par różnicowych w projektach Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone funkcji zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych w Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 22 września 2020 o godzinie 11.00.

Optymalne rozmieszczenie komponentów w dużym stopniu przyczynia się do zminimalizowania krzyżujących się połączeń. Jednak nigdy nie da się ich całkowicie uniknąć. Duża liczba  krzyżujących się połączeń sprawia, że prowadzenie ścieżek jest niezwykle trudne i czasochłonne. Kluczem do ograniczenia tych problemów jest funkcja zamiany wyprowadzeń, części i par  różnicowych, pozwalająca na automatyzację zamiany połączeń sieci pomiędzy równoważnymi wyprowadzeniami komponentów, obejmujących pojedyncze wyprowadzenia, wyprowadzenia części  elementów wieloczęściowych czy pary różnicowe.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną przykłady praktycznego użycia funkcji zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych w projekcie Altium Designer.

Zapraszamy inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych. Webinarium poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze