Narzędzie symulacyjne PSpice for TI z modelami układów Texas Instruments

Texas Instruments ogłosił powstanie specjalnej wersji symulatora PSpice opracowanego przez Cadence Design Systems Inc. Nowa wersja umożliwia symulowanie obwodów analogowych wykorzystujących komponenty z portfolio TI. Oprogramowanie PSpice for TI oferuje w pełni funkcjonalny symulator, a także bibliotekę zawierającą ponad 5 700 modeli analogowych układów scalonych. Pozwala to uprościć proces rozwoju projektów.

PSpice for TI

Wielu inżynierów musi sprostać wyzwaniom dotyczących produkcji precyzyjnych układów w ciasnych ramach czasowych. Błąd w fazie testów projektu może skutkować kosztownym przesunięciem w planach przedsiębiorstwa. To sprawia, że oprogramowanie do symulacji układów staje się kluczowym narzędziem w procesie projektowania każdego urządzenia.

Dzięki technologii symulacyjnej opracowanej przez Cadence, program pozwala inżynierom na wczesne wykrywanie błędów w projekcie, a także pełną weryfikację pomysłu jeszcze przed fazą prototypu. Texas Instruments oferuje także pełen dostęp do jednej z największych w branży bilbiotek modeli układów scalonych, wbudowanej w oprogramowanie.

Więcej informacji na stronie https://www.ti.com/tool/PSPICE-FOR-TI?HQS=null-der-null-pspice_for_ti-pr-evm-null-wwe

O autorze