[WEBINARIUM] Altium Designer – Edytor PCB 3D

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone funkcjonalności środowiska Altium Designer dotyczącej obsługi modeli w 3D. Odbędzie się ono w dniu 6 października 2020 o godzinie 11.00.

Webinarium Altium Designer PCB 3D

Niezależnie od tego, jakich produktów to dotyczy, obwody drukowane na płytce stają się coraz gęstsze. Coraz częściej także są umieszczane w możliwie najmniejszych obudowach, często o bardzo wyrafinowanych kształtach. Przy bardzo dużym nacisku na czas realizacji projektu i dostarczenia produktu na rynek, projektant nie ma czasu na tworzenie wielu prototypów płytek w celu sprawdzenia ich rozmiaru, poprawnego wyrównania złącz, a także dopasowania do obudowy. Wszystkie te sprawdzenia należy wykonywać już na etapie projektowania. Dzięki unikalnemu edytorowi PCB 3D, Altium Designer pozwala rozwiązać te problemy.

Podczas webinarium organizator przedstawi funkcjonalność programu w zakresie obsługi 3D, tworzenie modelu trójwymiarowego komponentu, edycja komponentów w edytorze PCB 3D, definiowanie reguł i sprawdzanie konfliktów, a także złożenie płytki PCB z obudową.

Organizator zaprasza inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki, a także pracowników naukowych. Webinarium prowadzony będzie w języku polskim.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze