JM elektronik partnerem firmy Adeunis – sensory dla automatyki przemysłowej pracujące w sieci LoRaWAN

Firma JM elektronik jest popularyzatorem technologii LoRaWAN w Polsce. Oferta firmy obejmuje szereg modułów Microchip wraz z zestawami developerskimi, a także bramy Kerlink. Nowe partnerstwo biznesowe z Adeunis pozwoli na rozszerzenie portfolio firmy o gotowe urządzenia automatyki przemysłowej pracujące w sieci LoRaWAN.

 

Adeunis to wiodący francuski producent czujników i urządzeń do pracy z czujnikami, wykorzystującymi komunikację w sieci LoRaWAN. W swojej ofercie posiada m.in. czujniki umożliwiające pomiar temperatury, wilgotności czy wysokości słupa cieczy, zliczanie impulsów, wyposażone w przetworniki analogowo-cyfrowe, wykrywające ruch, światło, czy stanowiące bramę dla MODBUS.

Wybrane sensory wykonano w technologiach przeciwwybuchowych ATEX czy w wersjach o wysokiej szczelności IP. Czujniki pracują w szerokim zakresie temperaturowym. Wraz z sensorami Adeunis dostarcza także kieszonkowe urządzenia do pomiaru jakości sieci LoRaWAN w miejscu lokalizacji sensora.

Firma JM elektronik obchodziła w mijającym roku jubileusz 30-lecia. W swojej działalności zawsze przywiązywała dużą wagę do popularyzacji innowacyjnych rozwiązań, budujących u Klientów przewagę technologiczną i rynkową. Komunikacja LoRaWAN oraz czujniki produkcji Adeunis wpisują się w ten trend.

Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej LoRaWAN, www.lorawan.com.pl, na której znajdą Państwo kompendium wiedzy na temat tej technologii, a także produkty firmy Adeunis.

O autorze