Akumulatory litowo-polimerowe marki Akyga – przewaga nad tradycyjnymi rozwiązaniami

Firma Ropla Elektronik jest importerem akumulatorów litowo-polimerowych marki Akyga. Akumulatory Li-Po zyskują coraz większą popularność wśród konstruktorów oraz producentów elektroniki. Dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej polimery można je produkować w niemal każdym kształcie oraz dowolnych wymiarach, co wyróżnia je na tle akumulatorów litowo-jonowych.

W przypadku akumulatorów Li-Po istnieje również nieograniczona możliwość łączenia ogniw w pakiety, dzięki czemu klient otrzymuje akumulator w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ponadto, mnogość wyprowadzeń gwarantuje bezproblemowe podłączenie. Natomiast specjalny układ zabezpiecza akumulator przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem oraz daje możliwość kontroli temperatury prac.

Akumulatory Akyga znajdują szerokie zastosowanie w rozmaitych aplikacjach:

Na tle innych producentów, akumulatory Akyga wyróżnia fakt że posiadają komplet certyfikatów, co powoduje znaczną redukcję kosztów. Dodatkowo, przed wysyłką do klientów są testowane przez specjalnie do tego powołany dział kontroli jakości. Dzięki temu mają oni pewność otrzymania w pełni funkcjonalnego produktu.

Więcej informacji na temat akumulatorów, w tym intuicyjna wyszukiwarka modeli znajduje się na stronie https://www.akygabattery.com/

Poniżej znajduje się link do formularza, który pomoże dobrać idealny model akumulatora do odpowiedniej aplikacji: https://www.akygabattery.com/formularz

O autorze