Farnell wprowadza świąteczny nastrój organizując coroczne Winter Games

Farnell ogłosił rozpoczęcie konkursu Winter Games („Gry Zimowe”), dając klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert na produkty pochodzące od wiodących dostawców. Ponadto organizuje gry internetowe, w których można wygrać wspaniałe nagrody. Uczestnicy mają szansę otrzymać bony do realizacji w sklepie Amazon, a także główną nagrodę Winter Games – bon o wartości 500 funtów brytyjskich (lub jego odpowiednik w lokalnej walucie) do realizacji w sklepie Apple.

Konkurs Winter Games składa się z dwóch internetowych wyzwań: „Circuit Maker” i „Open the Box”. Przez cały grudzień uczestnicy mają za zadanie wybierać komponenty i uzupełniać płytkę drukowaną. Nagrody otrzymają ci, którzy wykonają to zadanie najszybciej. Natomiast w styczniu uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w popularnej grze „Open the Box” i zyskać wyjątkowe zniżki. Każdego tygodnia Farnell będzie wprowadzał nowe oferty, oparte o produkty wybranych, wiodących na rynku marek. Są to m.in. firmy Molex, Omega, Tektronix, Osram, Ametek i inne.

Konkurs jest dostępny dla klientów w Europie przez pięć tygodni. W każdym kraju co tydzień wręczany będzie jeden bon o wartości 25 Euro (lub odpowiednik w lokalnej walucie). Co więcej, oprócz cotygodniowych nagród, klienci mogą także wygrać nagrody główne, na które składają się bony do sklepu Apple. Bony te będą miały wartość 500, 250 i 100 funtów, odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

„Circuit Maker” – pierwsze z dwóch wyzwań Winter Games, potrwa przez cały grudzień 2020 r. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w konkursie „Open the Box”, który potrwa do 29 stycznia 2021 r. Zwycięzców głównych nagród poznamy w lutym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu Winter Games odwiedź stronę: https://games.farnell.com/pl/home.

O autorze