[WEBINARIUM] Active Route – automatyczny router interaktywny

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone narzędziu Active Route do automatycznego prowadzenia ścieżek w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 15 grudnia 2020 o godzinie 11.00.

Technologia Active Route dostarcza zaawansowanych algorytmów, które pozwalają na automatyczne, jednoczesne wstawianie wielu ścieżek dla połączeń wskazanych przez użytkownika. Narzędzie to pozwala również projektantowi zdefiniować kształt trasy, w obrębie której wstawiane są wybrane ścieżki. Active Route nie tylko potrafi wstawiać ścieżki lecz w jednym przebiegu pozwala także na automatyczną optymalizację połączeń przez zamianę wyprowadzeń oraz automatyczne wyrównanie długości wstawianych ścieżek.

Podczas webinarium przedstawione zostaną wymagania, konfiguracja i sposób użycia narzędzia bezpośrednio w programie Altium Designer.

Organizator zaprasza inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych. Webinarium w języku polskim poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze