Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D na kolejne kraje Europy Zachodniej

Evatronix nawiązał współpracę ze szwajcarską firmą Chromos Group. Stała się ona dystrybutorem skanerów eviXscan 3D w Szwajcarii, Austrii, Księstwie Lichtenstein oraz na części terytorium Niemiec (Bawaria).

Chromos Group to szwajcarska firma o międzynarodowym zasięgu. Zajmuje się dystrybucją urządzeń produkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych, a także akcesoriów dla wielu gałęzi przemysłu. Jednym z obszarów jej działalności jest branża 3D. Wyspecjalizowany zespół świadczy usługi doradztwa i sprzedaży rozwiązań dla przemysłów wykorzystujących druk 3D. W fabryce Chromos 3D realizowane są m.in. projekty z zakresu inżynierii odwrotnej, a także prototypowania.

To właśnie ten zespół zainteresował się skanerami 3D produkowanymi przez Evatronix. Doprowadziło to do podpisania umowy, na mocy której Chromos Group stała się dystrybutorem skanerów i rozwiązań eviXscan 3D.

Innowacyjność to cecha niezwykle pożądana w dzisiejszym biznesie. Wiedzą o tym także specjaliści z Chromos Group, którzy dostrzegli potencjał zarówno w skanerach eviXscan 3D, jak i w zespole Evatronix:

– Poszukujemy innowacyjnych partnerów, z którymi można nawiązać dobrą i długotrwałą współpracę – mówi Agnes Balassa, Marketing Project Manager 3D w Chromos Group. – Zespół Evatronix, ich umiejętności i misja, odpowiadają naszym oczekiwaniom. Od początku podjęcia współpracy partnerzy z Evatronix udowadniają nam swoje kompetencje. Komunikacja z nimi jest szybka, konkretna i efektywna. Doceniamy też zaawansowanie techniczne produktów Evatronix, dlatego oczekujemy intensywnego rozwoju naszej relacji biznesowej.

Potencjał wynikający z nawiązanej współpracy widzą również eksperci firmy Evatronix. O nowych możliwościach wynikających z podpisania umowy dystrybucyjnej mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Evatronix SA:

Skanery eviXscan 3D i zautomatyzowane systemy skanowania 3D znajdują różnorodne zastosowania w przemyśle, również takie, które wymagają najwyższej precyzji skanowania. Jest to szczególnie istotne w precyzyjnym przemyśle maszynowym. Cieszymy się, że rozszerzenie naszego portfolio produktów w kierunku takich właśnie rozwiązań znalazło uznanie w oczach Chromos Group, która posiada wieloletnie relacje z lokalnym przemysłem.

O autorze