[WEBINARIUM] Plany Subskrypcyjne w Altium 365

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone planom subskrypcyjnym w Altium 365. Odbędzie się ono w dniu 23 lutego 2021 o godzinie 11.00.

Webinarium Plany Subskrybcyjne w Altium 365

Rozwijana od prawie roku platforma Altium 365 stanowi rozszerzenie oprogramowania Altium Designer. Pozwala na przechowywanie i zarządzanie komponentami i projektami w chmurze, łatwe współdzielenie projektów, a także komentowanie zmian projektowych. Pozwala także na dwustronną wymianę danych z oprogramowaniem MCAD, takim jak Solidworks 3D CAD, Autodesk Inventor czy PTC Creo.

Dostęp do platformy uzyskuje każdy posiadacz oprogramowania Altium Designer z ważną subskrypcją. Obecnie oferowane są dwa plany subskrypcyjne: Standard oraz Pro, decydujące o poziomie funkcjonalnym platformy, a także pozostałych benefitach dla użytkowników oprogramowania Altium Designer.

Podczas webinarium organizator zaprezentuje podstawy korzystania z narzędzia Altium 365 oraz różnice w funkcjonalności pomiędzy planami Standard i Pro.

Organizator zaprasza inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych. Webinarium poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze