Stacje Kerlink dla Smart Building / Smart Home w specjalnych cenach

W ubiegłym roku firma JM elektronik przeprowadziła szkolenie poświęcone LoRaWAN, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, JM elektronik informuje o promocji, której celem jest obniżenie kosztów rozpoczęcia prac projektowych w środowisku LoRaWAN.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na wybrane bramki dostępowe (gateway’e) firmy Kerlink dedykowane aplikacjom Smart Building / Smart Home, dostępne w promocyjnej cenie w portalu zakupowym B2B JM elektronik do dnia 28.02.2021 lub też do wyczerpania zapasów.

Promocja na bramki Kerlink do Smart Home / Smart Building

Kerlink Wirnet iFemtocell (PDTIOT-IFE00), a także Wirnet iFemtoCell-evolution (PDTIOT-IFE03) to bramy do zastosowania wewnątrz budynków. Posiadają niewielkie gabaryty, atrakcyjny design i umożliwiają obsługę setek urządzeń końcowych w sieci LoRaWAN. Oba urządzenia iFemtocell zapewniają wysoką wydajność i daleki zasięg nawet w trudnych warunkach, jak np. piwnica, szyb windy czy parking.

Specjalne ceny prezentowanych bram dostępne są przy zakupach dokonanych w Portalu zakupowym B2B JM elektronik i wynoszą odpowiednio:

  • Kerlink Wirnet iFemtocell (PDTIOT-IFE00) za 999 zł netto,
  • Kerlink Wirnet iFemtoCell-evolution (PDTIOT-IFE03) za 1199 zł netto.

Więcej informacji o promocji na stronie https://jm.pl/pl/stacje-kerlink-dedykowane-aplikacjom-smart-builidng-_-smart-home-w-specjalnych-cenach/487/aktualnosc/

Jeżeli nie mają Państwo jeszcze założonego konta na Portalu zakupowym B2B, to serdecznie zachęcamy do jego założenia.

O autorze