Digi-Key Electronics ogłasza nowe globalne partnerstwo dystrybucyjne z dostawcą złączy elektronicznych ERNI Electronics

Firma Digi-Key Electronics ogłosiła, że nawiązała globalną współpracę z firmą ERNI Electronics w zakresie dystrybucji wytrzymałych złączy elektronicznych. Złącza są przeznaczone dla wielu branż, takich jak Internet rzeczy (IoT), motoryzacja, transport, aeronautyka, wojskowość, przemysł, medycyna, oświetlenie i oprzyrządowanie.

Złącza i zespoły kablowe ERNI cieszą się zaufaniem ze względu na bezpieczeństwo i dużą odporność na wibracje. Produkty osiągają te cechy m.in. dzięki dwuprzewodowym stykom żeńskim, zapewnieniu pozycji zacisków (TPA) i obudowom odpornym na zginanie styków. Dla produktów ERNI dostępnych jest kilka stylów zakończeń, w tym montaż powierzchniowy, mocowanie na wcisk i lutowanie.

Od momentu wprowadzenia na rynek złącza DIN w 1968 r., firma ERNI przez cały czas tworzy mocne, niezawodne rozwiązania. Oferta firmy obejmuje dobrze znane produkty typu płytka-płytka, takie jak DIN, 2 mm HM ERmet i ZD. Zawiera także linię produktów przewód-płytka, w tym złącza MaxiBridge o rastrze 2,54 mm i obciążalności 12 A oraz MicroBridge o rastrze 1,27 mm, które przenosi 9 A na styk.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie ERNI i zamówić jej produkty, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze