[WEBINARIUM] Tworzenie bibliotek bazodanowych w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone tworzeniu bibliotek bazodanowych w środowisku Altium Designer 21. Odbędzie się ono w dniu 11 maja 2021 o godzinie 11.00.

Webinarium Tworzenie bibliotek bazodanowych w Altium DesignerAltium Designer pozwala na powiązanie bibliotek z danymi z firmowej bazy danych. Umożliwia to import takich danych jak na przykład firmowa nazwa komponentu, cena czy stan magazynowy. Dokonuje się tego przez przypisanie informacji z bazy danych do komponentów w bibliotece. Można też w bazie danych umieścić parametry oraz odnośniki do symbolu i footprintu oraz wstawić komponenty do projektu bezpośrednio z bazy.

Organizator zaprasza na bezpłatne webinarium, podczas którego omówione zostaną rodzaje bibliotek, ich tworzenie. a także używanie w środowisku projektowym.

Webinarium jest przeznaczone dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki, a także pracowników naukowych. Poprowadzi je Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze