Farnell podpisuje nowe, globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc.

Farnell podpisał międzynarodowe porozumienie dystrybucyjne z firmą CUI Inc. (CUI), aby poszerzyć swój kompleksowy wybór podzespołów mocy. Teraz klienci Farnell mogą wybierać spośród 780 różnorodnych, efektywnych i niezawodnych rozwiązań mocy marki CUI i integrować je w swoich projektach, tworzonych na rynek konsumencki, przemysłowy, medyczny oraz na potrzeby aplikacji Internetu Rzeczy (IoT).

CUI to firma należąca do grupy Bel, koncentrująca się na dostarczaniu rozwiązań mocy, które spełniają wymagania techniczne i produkcyjne inżynierów-projektantów. Szeroki wybór produktów obejmuje wewnętrzne i zewnętrzne zasilacze AC/DC oraz przetwornice DC/DC. Dzięki temu wiodąca oferta produktów mocy dostępnych w Farnell została znacząco rozbudowana. CUI oferuje też kompleksowe wsparcie projektowania. Produkty firmy są bardzo łatwe w użytku, dzięki czemu inżynierowie-projektanci otrzymują kompletny zestaw informacji i narzędzi, potrzebnych do budowania projektów.

Farnell i grupa Bel mają partnerskie relacje od niemal 20 lat. Dostarczają klientom szereg produktów, takich jak m.in. rozwiązania magnetyczne, zasilacze, elementy zabezpieczające obwody i podzespoły połączeniowe. CUI początkowo koncentrowała się na oscyloskopach i komponentach elektromechanicznych. Skorzystała jednak z okazji, by wkroczyć na rynek produkcji zasilaczy. Z czasem doprowadziło do stworzenia wiodącego na rynku wyboru zasilaczy AC/DC i przetwornic stałoprądowych.

Produkty mocy marki CUI będą dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

O autorze