LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firma Digi-Key Electronics czwarty rok z rzędu mianowana Globalnym Dystrybutorem Roku przez Digi International

Firma Digi-Key Electronics została wyróżniona tytułem Globalnego Dystrybutora Roku 2020 przyznawanym przez Digi International. Jest to już czwarty rok z rzędu, w którym firma Digi-Key została wyróżniona tą nagrodą. Jest ona przyznawana partnerom producenta, którzy wyróżnili się w dostarczaniu wartości swoim klientom.

Digi jest wiodącym światowym dostawcą produktów, usług, a także rozwiązań z zakresu łączności w dziedzinie Internetu rzeczy (IoT). Pomaga swoim klientom tworzyć produkty nowej generacji oraz wdrażać i zarządzać krytyczną infrastrukturą komunikacyjną. Produkty Digi mogą pracować w wymagających środowiskach przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także niezawodności.

Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić artykuły z oferty produktów Digi International dostępnej w Digi-Key, odwiedź dowolną globalną witrynę internetową firmy Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.