Firmy Digi-Key Electronics i Molex rozpoczynają kampanię „Power Focus”, aby dostarczać konfigurowalne rozwiązania połączeń zasilających

Firma Digi-Key Electronics rozpoczęła we współpracy z firmą Molex kampanię „Power Focus”. Ma ona na celu zapewnienie klientom szerokiej gamy rozwiązań w zakresie połączeń zasilających, które sprostają wymaganiom coraz bardziej zróżnicowanego rynku.

W miarę jak branże ewoluują, aby sprostać nowym wyzwaniom, rozwiązania Molex w zakresie połączeń zasilających rozwijają się, aby dotrzymać kroku tym trendom, niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie możliwości połączeń w ograniczonych przestrzeniach, rozwiązania motoryzacyjne i przemysłowe nowej generacji, czy też coraz bardziej zróżnicowane zastosowania medyczne.

Aby sprostać obecnym wymaganiom przemysłu w dziedzinie mniejszych połączeń, Molex oferuje złącza przeznaczone do obsługi zasilaczy i systemów wymagających przesyłu bardzo dużych prądów w trudnych i ograniczonych termicznie przestrzeniach. Złącza Molex są również idealne do zastosowań komputerowych nowej generacji wymagających rozdziału zasilania o wyższej mocy i sprawdzonej technologii zapewniającej długoterminową wydajność i niezawodność w wielu branżach. Dzięki obciążalności prądowej do 200 A i bogatym opcjom wielkości obwodów, oferta Molex obejmuje sprawdzone rozwiązania, takie jak grupa FiT i systemy złączy KK, a także innowacje, takie jak wysokoprądowe połączenie Coeur CST i systemy złączy L1NK.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Molex i zamówić jej produkty, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze