LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firmy Digi-Key Electronics i Bourns Inc. świętują 30 lat pełnego sukcesów partnerstwa biznesowego

Firma Digi-Key Electronics poinformowała, że została doceniona przez Bourns za 30 lat zaangażowania na rzecz dobrej współpracy biznesowej.

Docenienie wieloletniego partnerstwa jest kolejnym dowodem zaangażowania firmy Digi-Key na rzecz marki oraz wszystkich kontrahentów. Digi-Key jest skutecznie działającym i doświadczonym partnerem dystrybucyjnym, który oferuje swoje zasoby i wiedzę ekspercką wszystkim cenionym partnerom.

Bourns jest czołową marką w obszarze projektowania, produkcji i sprzedaży komponentów elektronicznych i rozwiązań zintegrowanych. Jako innowator branżowy firma skupia się na opracowywaniu produktów w dynamicznie rozwijających się dziedzinach, takich jak komputery, telekomunikacja, motoryzacja i przenośne urządzenia elektroniczne. Digi-Key obsługuje pełne portfolio oferowane przez firmę – od mikroelektronicznych cewek indukcyjnych po czujniki wilgotności.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Bourns i zamówić jej produkty, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news