Digi-Key Electronics ogłasza specjalne rozwiązania dla startupów

Firma Digi-Key Electronics uruchamiła mikrowitrynę i wydała podręcznik pomocy, przeznaczone dla twórców startupów. Witryna dla startupów wykorzystuje zasoby, narzędzia i wiedzę zgromadzone przez firmę Digi-Key podczas pracy z tysiącami startupów każdego roku. Podręcznik zatytułowany „Poradnik przetrwania dla startupów” to druga edycja, stanowiąca rezultat współpracy Digi-Key ze Startups Magazine. Obie pozycje są realizowane zgodnie z ideą 10 kroków, od pracy koncepcyjnej i prototypowania, poprzez produkcję i wsparcie. Zapewniają one opracowane przez ekspertów czynniki sukcesu, aby pomóc złagodzić zawiłości i doprowadzić do pozytywnego zakończenia projektu.

Mikrowitryna dla startupów gromadzi w jednym miejscu wszystkie narzędzia i zasoby przydatne dla startupów. Opiera się ona na mapie drogowej opisującej 10 kroków do sukcesu, zapewniających opisy, narzędzia i zasoby dla każdego etapu. Mapa zawiera również wideo nagrane przez Limor „Ladyada” Fried z firmy Adafruit. Opisuje ona swoje podejście do każdego z kroków. Działająca w Nowym Jorku firma Adafruit to jeden z najlepszych przykładów sukcesu startupu opartego na elektronice.

Witryna zawiera również pulpit nawigacyjny mapy drogowej, będący interaktywnym narzędziem obejmującym kroki główne, kroki poboczne oraz zasoby dla każdego z 10 etapów, a także innowacyjny system śledzenia, pomagający wykonać wszystkie niezbędne kroki na drodze do sukcesu. Na stronie dostępnych jest również kilkanaście innych narzędzi wspierających sukces startupu, od Scheme-it, naszego narzędzia do zapisywania pomysłów, po zarządzanie wykazami materiałów (BOM), platformy referencyjne, zamawianie płytek drukowanych przy użyciu PCB Builder oraz DKRed, aż do ofert naszej platformy handlowej, pozwalającej na opublikowanie i sprzedaż poprzez witrynę internetową Digi-Key.

Poradnik dla Startupów od Digi-Key i Startups Magazine

Drugie wydanie „Poradnika przetrwania dla startupów”, opracowanego we współpracy ze Startups Magazine, zaktualizowano, aby  dostarczyć najnowsze sprawdzone rozwiązania na powszechne problemy stojące przed startupami. Poradnik podzielonyo na działy odpowiadające 10 krokom do sukcesu startupu. Zawiera artykuły oraz wiedzę know-how pozyskaną od pomyślnych startupów i ekspertów w danej dziedzinie. Dla innowatorów nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się, jak uniknąć pułapek czyhających na drodze startupu niż korzystanie z doświadczeń innych firm, które przebyły tę ścieżkę.

Drukowana wersja zostanie dostarczona subskrybentom Startups Magazine i będzie dostępna na wybranych wydarzeniach. Wersję PDF można pobrać z witryny internetowej Digi-Key dla startupów.

Zarówno mikrowitryna dla startupów, jak i poradnik wzmacniają zaangażowanie i oddanie firmy Digi-Key na rzecz idei umożliwienia pomyślnej realizacji marzeń startupów, ponieważ stanowią one fundament innowacji.

O autorze