Digi-Key Electronics łączy siły z Rochester Electronics w celu zapewnienia ciągłości dostaw kluczowych komponentów

Firma Digi-Key Electronics informuje o stale umacniającej się współpracy z firmą Rochester Electronics – największym w świecie stałym źródłem półprzewodników.

Pandemia COVID-19 oraz wiele innych czynników miały szczególny wpływ na łańcuch dostaw komponentów elektronicznych, powodując drastyczne niedobory w całej branży. Łącząc model zakupowy opierający się na wysokiej dostępności firmy Digi-Key i potężne zasoby magazynowe firmy Rochester, a także ich licencjonowane zdolności produkcyjne dla produktów pod koniec okresu życia (EOL) oraz starszych elementów, to partnerstwo zapewnia łatwość zamawiania dla wielu potrzeb, których nie można spełnić w innych miejscach we współczesnych burzliwych czasach.

Współpraca stanowi również gwarancję autentyczności komponentów, szczególnie gdy podrabiane komponenty pojawiają się na rynku z powodu braków i wysokiego zapotrzebowania. Firma Rochester szczyci się partnerstwem z ponad 70 autoryzowanymi producentami, zaś Digi-Key to autoryzowany dystrybutor ponad 1800 wiodących dostawców. Klienci mogą być spokojni, że zamawiane przez nich produkty są autentyczne i dostarczane do Digi-Key oraz Rochester bezpośrednio od producenta.

Firma Digi-Key szacuje, iż ogólne braki komponentów w branży utrzymają się do 2022 roku. Współpraca z Rochester Electronics pomaga jednak zapewnić ciągłość dostaw dla klientów Digi-Key.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Rochester Electronics i zamówić jej produkty, odwiedź witrynę internetową Digi-Key

O autorze