LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell oferuje wyjątkowe zniżki i wspaniałe nagrody, organizując letnią zabawę Escape Game

Farnell, chcąc dać odrobinę radości swoim klientom, uruchomił letnią zabawę „Escape Game”. Klienci z całej Europy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i kreatywność, biorąc udział w serii wyzwań. Pozwoli to „uciec od rzeczywistości i podróżować do innego świata”. Uczestnicy mogą w ten sposób wygrać ekscytujące nagrody i uzyskać dostęp do szerokiego wyboru produktów, oferowanych po cenach promocyjnych.

Aby wziąć udział w wyzwaniu, uczestnicy muszą zarejestrować się online i rozpocząć wykonywanie cotygodniowych misji. Gracze będą zdobywać lub tracić punkty w zależności od wykonania kolejnych wyzwań. Drogą mailową będą przesyłane aktualności na temat postępów uczestników, doradzając im, jak mogą zwiększyć punktację.

Pod koniec zabawy, gracze z najlepszymi wynikami otrzymają wspaniałe nagrody, a wśród nich zegarek Apple Watch, głośnik Bose BLE Speaker, drukarkę 3D, długopis 3D, bony towarowe i wiele innych.

Uczestnicy będą mieli także okazję, aby uzyskać dostęp do wyjątkowych zniżek na narzędzia marki Multicomp Pro i sprzęt innych, popularnych firm, a wśród nich:

  • Do 18% zniżki na świeżo wprowadzone na rynek zasilacze z funkcjami pomiarowymi NGU401 Rohde & Schwarz.
  • Do 50% zniżki na zestawy deweloperskie Microchip.
  • Zniżki na ponad 4000 produktów połączeniowych z oferty Farnell.
  • Oferty 1 + 1 gratis na produkty marki FLUKE (przy zakupach powyżej 200 Euro).

Letnia zabawa Escape Game od Farnell jest dostępny już teraz i potrwa do 17 sierpnia. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, prosimy odwiedzić stronę games.Farnell.com.

Tagi: Farnell, news