[ZAKOŃCZONY] Wygraj debugger MPLAB ICD 4 firmy Microchip

Zapraszamy do uczestnictwa w loterii portalu Mikrokontroler.pl oraz firmy Microchip, w której nagrodą główną jest debugger MPLAB ICD 4 (DV164045). Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma voucher -20%, a także darmową dostawę przy zakupie MPLAB ICD 4.

Nowy debugger zawiera szybszy procesor oraz obszerniejszą pamięć RAM. Pozwala to zapewnić nawet dwukrotnie wyższą prędkość debugowania kodu na mikrokontrolerach PIC i cyfrowych kontrolerach sygnału dsPIC w porównaniu do starszego ICD 3. Produkt oferuje również szerszy zakres napięcia docelowego i opcjonalne zasilanie zewnętrzne 1 A.

W celu zagwarantowania elastyczności rozwiązania, MPLAB ICD 4 oferuje wybór opcji pull-up/pull-down dla interfejsu docelowego, a także programową regulację szybkości debugowania. Umożliwia to osiągnięcie lepszej produktywności. Poprawa szybkości MPLAB ICD 4 jest możliwa dzięki zastosowaniu 32-bitowemu mikrokontrolera pracującego z taktowaniem 300 MHz. Szybsze przetwarzanie, wraz ze zwiększoną o 2 MB pamięcią buforową, daje w efekcie produkt nawet dwukrotnie szybszy niż jego poprzednik.

Microchip MPLAB ICD 4 to łatwy w użyciu debugger obsługujący wiele mikrokontrolerów PIC i cyfrowych kontrolerów sygnału dsPIC za pośrednictwem zintegrowanego środowiska programistycznego MPLAB X. Upraszcza to proces projektowania klientom decydującym się na migrację z jednego mikrokontrolera PIC na drugi tak, aby spełnić wymagania rozwiązania docelowego.

MPLAB ICD 4 łączy się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0. Łączy się z układem docelowym za pomocą złącza do debugowania. Jest ono również kompatybilne z systemami MPLAB ICD 3 oraz MPLAB REAL ICE. Produkt współpracuje również z interfejsem JTAG.

Więcej informacji o zestawie ewaluacyjnym znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/developmenttools/ProductDetails/DV164045

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 lipca 2021 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 6 sierpnia 2021.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze