[WEBINARIUM] Różnice pomiędzy subskrypcją Altium Designer Standard a Pro

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone różnicom pomiędzy wersjami Standard i Pro subskrybcji Altium Designer 21. Odbędzie się ono w dniu 3 sierpnia 2021 o godzinie 11.00.

Wybór planu subskrypcyjnego Standard lub Pro, decyduje o dostępnej funkcjonalności podczas korzystania z platformy Altium 365. Platforma Altium 365 stanowi rozszerzenie oprogramowania Altium Designer. Pozwala na przechowywanie i zarządzanie komponentami i projektami w chmurze, łatwe współdzielenie projektów, a także komentowanie zmian projektowych. Pozwala także na dwustronną wymianę danych z oprogramowaniem MCAD, takim jak SOLIDWORKS 3D CAD, Autodesk Inventor, Autodesk Fusion 360 czy PTC Creo.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną podstawy korzystania z Altium 365 oraz różnice w funkcjonalności pomiędzy planami Standard i Pro.

Prezentacja jest dla przeznaczona dla wszystkich. Przede wszystkim jednak przyda się inżynierom i projektantom systemów elektronicznych, szefom działów projektowych, studentom elektroniki i pracownikom naukowym. Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze