Komputery embedded/box w promocyjnych cenach dostępne wprost z magazynu JM elektronik

Bieżący rok w wyniku pandemii stał się źródłem trudności w realizacji inwestycji w komputery przemysłowe i automatykę. Oferta promocyjna firmy JM elektronik dotycząca pełnowartościowych komputerów typu embedded dostępnych wprost z magazynu może pozwolić wyjść klientom z potencjalnie awaryjnej sytuacji.

Tylko na portalu zakupowym B2B firmy JM elektronik znajdą Państwo komputery:

  • iEi uIBX-250-BW w promocyjnej cenie 1199 zł netto;
  • Komputer iEi IDS-310-AL w promocyjnej cenie 1249 zł netto;
  • iEi DRPC-130-AL w promocyjnej cenie 1399 zł netto.

iEi uIBX-250-BW jest komputerem dedykowanym aplikacjom HMI, a także może być mechanicznie zintegrowany z monitorami przemysłowymi produkowanymi przez firmę.

Komputer iEi IDS-310-AL przeznaczono do centrów dyspozytorskich, stanowisk planistów, aplikacji wspomagających zarządzanie magazynami, a także do obsługi aplikacji SCADA. Sprawdzi się również w systemach Digital Signage do prezentacji treści informacyjnych czy reklamowych w restauracjach, punktach handlowych, systemach informacji podróżnych i aplikacjach typu KIOSK.

iEi DRPC-130-AL jest komputerem do zastosowania w współpracy z urządzeniami automatyki przemysłowej, a także w pojazdach autonomicznych. Wykorzystuje dedykowane porty dla CAN BUS.

Oferta promocyjna dostępna jedynie przy zakupie dokonanym poprzez portal zakupowy B2B, zgodnie z warunkami sprzedaży JM elektronik.

Promocja obowiązuje do 27.08.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat promocji komputerów embedded / box znajdą Państwo na stronie JM elektronik pod linkiem Przemysłowe komputery wbudowane dostępne wprost z magazynu i w promocyjnej cenie na Portalu zakupowym B2B! (jm.pl)

O autorze