[ZAKOŃCZONY] Wygraj zestaw ewaluacyjny Microchip SAM D21 Curiosity Nano

Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip organizują loterię, w której główną nagrodą jest zestaw ewaluacyjny Microchip SAM D21 Curiosity Nano (DM320119). Ponadto, każdy uczestnik otrzyma 20% rabatu oraz darmową wysyłkę tego zestawu.

Zestaw SAM D21 Curiosity Nano Evaluation Kit do tworzenia prototypów aplikacji opartych o mikrokontroler SAMD21G17D. Jest to energooszczędny, wydajny układ oparty o rdzeń ARM Cortex-M0+, przeznaczony do aplikacji automatyki domowej, konsumenckich, pomiarowych oraz przemysłowych. Zawiera rdzeń Cortex-M0+ o taktowaniu do 48 MHz, programowalną pamięć Flash o pojemności 128 KB, pamięć SRAM o pojemności 16 KB, a także sześć interfejsów szeregowych (SERCOM). Każdy interfejs można skonfigurować jako 14-kanałowy przetwornik ADC 12-bit, 350 ksps lub 256 kanałów czujnika dotyku pojemnościowego i odległości.

Płytka jest kompatybilna ze środowiskiem rozwojowym MPLAB X IDE, a także frameworkiem MPLAB Harmony v3. Płytka zapewnia łatwy dostęp do funkcji mikrokontrolera SAM D21, co pozwala zintegrować układ w projekcie. Zestaw jest także kompatybilny z płytką Curiosity Nano Board (AC164162) co pozwala na szybkie skalowanie i prototypowanie projektu opartego o układ SAMD21G17D.

Więcej informacji o płytce znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/developmenttools/ProductDetails/DM320119

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 sierpnia 2021 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 10 września 2021.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze