[WEBINARIUM] Duplikowanie sekcji PCB w projektach wielokanałowych oraz definiowanie reguł w obrębie obiektów Room

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone duplikacji sekcji PCB w projektach wielokanałowych oraz definiowaniu reguł w obrębie obiektów Room w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 31 sierpnia 2021 o godzinie 11.00.

Wiele projektów zawiera powtarzające się fragmenty obwodów. Jedna płytka może zawierać tę samą sekcję powtórzoną wielokrotnie. Użycie funkcji kopiowania i wklejania do powielenia części obwodu jest stosunkowo proste. Tym niemniej korygowanie oraz aktualizowanie schematu po tej operacji może prowadzić do błędów. Altium Designer oferuje rzeczywiste projektowanie wielokanałowe, co oznacza, możliwość wielokrotnego odwoływania się do danego arkusza w projekcie. Potrzebne zmiany wykonuje się tylko raz i automatycznie wprowadza do każdej instancji obwodu.

Podczas webinarium zaprezentowany zostanie sposób obsługi projektów wielokanałowych w Altium Designer. Prezenter przedstawi także możliwości edycyjne obiektów Room oraz sposób definiowania reguł w ich obrębie.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki  i pracowników naukowych. Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze