Firma Digi-Key Electronics ogłasza konkurs z nagrodami Back2School 2021

Firma Digi-Key Electronics, organizuje swój doroczny, niezwykle popularny konkurs z nagrodami Back2School, który daje studentom możliwość wygrania nagród poprzez korzystanie z prawdziwych narzędzi i zasobów do nauki inżynierii.

W ramach konkursu z nagrodami Back2School zapraszamy studentów do zaprojektowania i przesłania szkiców koncepcyjnych rozwiązań, które poprawią życie studentów dzięki wykorzystaniu komponentów elektronicznych i innych produktów z oferty Digi-Key. Wraz z ponownym otwarciem niektórych kampusów uniwersyteckich tej jesieni, studenci mogą planować produkty lub projekty mające na celu ułatwienie powrotu do edukacji stacjonarnej. Mogą także opracować i wdrożyć projekt oraz dostarczyć film lub zdjęcie projektu, aby zakwalifikować się do kategorii nagrody głównej.

Zdobywca nagrody głównej otrzyma zestaw InstaLab, którego będzie mógł użyć do zbudowania prototypów swoich koncepcji projektowych. InstaLab jest gotowym zestawem do stworzenia własnej pracowni, wyposażonej w najważniejsze urządzenia. Zestaw zawiera oscyloskop, generator funkcyjny, zasilacz stołowy, multimetr cyfrowy, stację lutowniczą 120 V, lutowie bezołowiowe, ściągacze izolacji przewodów i inne.

Nagrodą za drugie miejsce jest drukarka Lulzbot 3D, a zdobywcy kolejnego miejsca otrzymają zestaw „Back to School”, w skład którego wchodzą: wyciąg oparów, Adafruit Parts Pal, zestaw Seeed Grove, zestaw narzędzi Sparkfun Deluxe, zasilacz stołowy oraz urządzenie Analog Discovery 2.

Ponadto wszyscy uczestnicy mogą podać swoje imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe, aby mieć szansę wygrania urządzenia do samodzielnego tworzenia gier PyGamer. Zawartość zestawów nagród może się różnić w zależności od regionu, z którego pochodzi uczestnik konkursu, ale nagroda będzie miała równoważną wartość.

W konkursie może wziąć udział każdy student mający adres e-mailowy uniwersytetu lub koledżu. Aby dowiedzieć się więcej lub wziąć udział w konkursie Back2School, odwiedź witrynę internetową Digi-Key. Zgłoszenia są przyjmowane od 25 sierpnia do 11 listopada 2021 r. a zwycięzców ogłosimy tuż po 11 listopada.

O autorze