[ZAKOŃCZONY] Do wygrania zestaw ewaluacyjny Microchip AVR128DB48 Curiosity Nano

Portal Mikrokontroler.pl oraz Microchip zapraszają do udziału w loterii, w której główną nagrodą jest zestaw ewaluacyjny AVR128DB48 Curiosity Nano (EV35L43A). Każdy uczestnik otrzyma kupon na 20% zniżki, a także bezpłatną wysyłkę zestawu.

Microchip konkurs AVR128DB48 Curiosity Nano

Zestaw rozwojowy AVR128DB48 Curiosity Nano umożliwia szybkie wprowadzenie swojego pomysłu na rynek. Dzięki pełnym możliwościom programowania i debugowania płytka stanowi znakomite, pełne wsparcie dla każdego projektu.

Rodzinę mikrokontrolerów AVR DB wyposażono w dobrze znany procesor AVR. Rdzeń pracuje z częstotliwością do 24 MHz w pełnym zakresie napięcia zasilania od 1,8 V do 5,5 V. Rodzina obejmuje wersje z pamięcią Flash o objętości 32 KB, 64 KB i 128 KB w obudowach od 28- do 64-stykowych. Rodzina AVR DB została zaprojektowana tak, aby umożliwić analogową obróbkę sygnału, sterowanie w czasie rzeczywistym i pracę z różnymi napięciami zasilania w aplikacjach, w tym w sterowaniu przemysłowym, produktach AGD, motoryzacji i Internecie rzeczy (IoT).

Zasilany przez USB zestaw zawiera wbudowany programator/debugger, który bezproblemowo integruje się ze zintegrowanymi środowiskami programistycznymi MPLAB® X i Microchip Studio. Dzięki niewielkim rozmiarom płytka doskonale nadaje się do montażu na płytkach stykowych. Można ją również połączyć z modułem Curiosity Nano Base for Click Boards z gniazdami w standardzie mikroBUS, dzięki czemu można łatwo dodawać czujniki, siłowniki lub interfejsy komunikacyjne z szerokiego asortymentu płytek ClickBoard firmy Mikroelektronika.

Właściwości płytki AVR128DB48 Curiosity Nano:

 • Mikrokontroler AVR128DA48,
 • Żółta dioda LED,
 • Dwa oscylatory kwarcowe na częstotliwości 32,768 kHz, a także 16 MHz,
 • Wbudowany debugger,
 • Zasilanie przez USB lub zewnętrznie,
 • Regulowane napięcie pracy mikrokontrolera.

Więcej informacji na temat płytki na stronie: https://www.microchip.com/en-us/development-tool/EV35L43A

Reguły loterii:

 1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
 2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
 3. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września 2021 włącznie.
 4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 15 października 2021.
 5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
 6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze