[WEBINARIUM] Altium Designer – Praca w edytorze PCB 3D

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone pracy w edytorze 3D środowiska Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 21 września 2021 o godzinie 11.00.

Niezależnie od tego, jakich produktów to dotyczy, płytki obwodów drukowanych stają się coraz gęstsze i coraz częściej umieszcza się je w możliwie najmniejszych obudowach, często o  skomplikowanych kształtach. Dodatkowym czynnikiem jest duży nacisk na czas realizacji projektu i dostarczenia produktu na rynek. W związku z tym projektant nie ma czasu na tworzenie wielu prototypów płytek w celu sprawdzenia rozmiaru, poprawnego wyrównania złącz i dopasowania do obudowy. Wszystkie te czynności trzeba wykonać już na etapie projektowania. Dzięki unikalnemu edytorowi PCB 3D, Altium Designer pozwala rozwiązać te problemy.

Podczas webinarium przedstawione zostaną funkcjonalności programu w zakresie obsługi 3D, tworzenie modelu trójwymiarowego komponentu, edycja komponentów w edytorze PCB 3D, definiowanie reguł i sprawdzanie konfliktów, złożenie płytki PCB z obudową.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze