LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firma Digi-Key wyróżniona jako Dystrybutor Roku przez RECOM Power

Firma Digi-Key Electronics została wyróżniona jako Dystrybutor Roku 2020 przez RECOM Power, światowego lidera w dziedzinie konwerterów i stabilizatorów impulsowych.

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wkładu firmy Digi-Key we wzrost przychodów i liczby klientów RECOM w ciągu ubiegłego roku. Digi-Key otrzymała również od RECOM tytuł Dystrybutora Roku 2018. Jeśli chodzi o konwersję energii, firma RECOM wsłuchuje się w potrzeby i życzenia klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w zasadach, które kształtują jej działalność. W ciągu ostatniej dekady zainwestowała ona miliony w rozwój produktów, rozbudowę laboratorium kontroli jakości oraz poszerzenie zakresu działalności dystrybucyjnej na całym świecie. Oznacza to, że zawsze znajduje się blisko zakładów produkcyjnych klientów, oferując najbardziej niezawodne produkty dostępne na współczesnym rynku.

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić produkty z pełnej oferty firmy RECOM, odwiedź dowolną globalną witrynę Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.