Keysight prezentuje przewodnik zakupowy dostępny w ramach serii podcastów „The Innovation Experts” firmy Farnell

Farnell opublikował dziś czwarty odcinek swojej nowej serii podcastów, zatytułowanej „The Innovation Experts”. W odcinku wystąpili przedstawiciele wiodącego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej, firmy Keysight Technologies. W tej serii omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i pomaga w rozwijaniu nowych produktów. Każdy z odcinków serii dostarcza wskazówek cennych dla klientów, inżynierów i innych profesjonalistów z branży elektroniki, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i zastosowaniami.

W najnowszym odcinku zaprezentowano przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej. Autorzy skoncentrowali się na funkcjach i cechach, które mają obecnie istotne znaczenie podczas nabywania sprzętu. Mike Hoffman z Keysight wraz z Cliffem Ortmeyerem z firmy Farnell pokażą jak odróżnić tani sprzęt od tego najwyższej klasy. Bazując na bogatej ofercie produktowej Keysight, Mike Hoffman opowiada w jaki sposób aparatura ewoluuje by spełniać najnowsze wymagania technologiczne klientów.

Nowe odcinki serii „The Innovation Experts” ukazują się co kilka tygodni. Podcast porusza tematy związane z aparaturą kontrolno-pomiarową, ułatwiając wdrażanie innowacji, zarówno małym startupom, jak i dużym organizacjom. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne do wysłuchania w nowym serwisie internetowym Technical Resources Hub firmy Farnell.

Podcast „The Innovation Experts” jest dostępny bezpłatnie na największych platformach streamingowych, w tym Spotify i Apple Podcasts.

Czwarty odcinek serii podcastów, w którym występuje przedstawiciel firmy Keysight Technologies, można odsłuchać w serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze