[WEBINARIUM] Zamiana wyprowadzeń, części i par różnicowych w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone funkcjom zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 26 października 2021 o godzinie 12.00.

Optymalne rozmieszczenie komponentów w dużym stopniu przyczynia się do zminimalizowania krzyżujących się połączeń. Jednak nigdy nie da się ich całkowicie uniknąć. Duża liczba krzyżujących się połączeń sprawia, że prowadzenie ścieżek jest niezwykle trudne i czasochłonne. Kluczem do ograniczenia tych problemów jest funkcja zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych, pozwalająca na automatyzację zamiany połączeń sieci pomiędzy równoważnymi wyprowadzeniami komponentów, obejmujących pojedyncze wyprowadzenia, wyprowadzenia części elementów wieloczęściowych czy pary różnicowe.

Organizator zaprasza na webinarium, podczas którego przedstawione zostaną praktyczne przykłady zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych w projektach Altium Designer. Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Wydarzenie poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze