Farnell publikuje piąty odcinek serii „The Innovation Experts” o innowacjach w zasilaczach typu SMU

Farnell ogłosił dziś publikację piątego odcinka nowej, globalnej serii podcastów „The Innovation Experts”. W najnowszym odcinku występuje przedstawiciel firmy Rohde & Schwarz, jednego z wiodących producentów aparatury kontrolno-pomiarowej. W ramach podcastu omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i opracowywanie nowych produktów. Każdy odcinek serii prezentuje wskazówki, pomocne zarówno osobom odpowiedzialnym za zakupy, inżynierom, jak i innym profesjonalistom z branży elektroniki. Dzięki nim, są oni w stanie być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i aplikacjami.

W najnowszym odcinku przedstawiono wprowadzenie do zasilaczy ze zintegrowanymi funkcjami pomiarowymi (SMU – Source Measurement Unit). Pokazano również w jaki sposób mogą pomóc w szybkim, precyzyjnym, wysoce dokładnym i bezpiecznych wykreślaniu charakterystyk komponentów elektronicznych. Philipp Weigell, z Rohde & Schwarz dołącza do gospodarza programu, Cliffa Ortmeyera, by podzielić się swoją wiedzą na temat innowacyjnych technologii, stosowanych w tego typu zasilaczach. Obaj omawiają, w jaki sposób technologia pomaga przeprowadzać dokładne pomiary nawet najmniejszych prądów upływu, typowych dla aplikacji stanowiących wyzwania pomiarowe.

Nowe odcinki cyklu „The Innovation Experts” pojawiają się w sieci co kilka tygodni. Prowadzący program omawiają sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa umożliwia powstawanie innowacji. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne w nowym serwisie internetowym „Technical Resources Hub” firmy Farnell. Są też bezpłatnie dostępne w najbardziej popularnych serwisach streamingowych, w tym w Spotify i Apple Podcasts.

Piąty odcinek cyklu, w którym występuje przedstawiciel firmy Rohde & Schwarz, jest już dostępny w nowym serwisie w nowym serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze