Nagroda dla firmy Digi-Key Electronics wyróżnionej za wyjątkowe wyniki sprzedaży przez TDK-Lambda

Digi-Key Electronics otrzymała nagrodę od TDK-Lambda Americas Inc. za wyjątkowe wyniki sprzedaży w 2020 roku. TDK-Lambda to lider w branży zasilaczy, który oferuje wysoce niezawodne produkty do licznych zastosowań: przemysłowych, medycznych, testowych i pomiarowych.

Szeroka gama produktów firmy w dziedzinie zasilaczy i rozwiązań jest dostępna w firmie Digi-Key do natychmiastowej wysyłki na cały świat.

„Cały zespół Digi-Key jest niezmiernie zadowolony, że przyczynił się do świetnych rocznych wyników sprzedaży, jakie osiągnęła firma TDK-Lambda”, powiedział David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami w Digi-Key. „Ta nagroda i wynikające z niej wyróżnienie odzwierciedlają ciężką pracę i zaangażowanie, jakie obie firmy wzajemnie sobie okazują. Dziękujemy zespołowi za docenienie wysiłków pracowników firmy Digi-Key w 2020 roku”.

„Uznajemy firmę Digi-Key za naszego głównego dystrybutora w sektorze szybkiej dystrybucji. Fantastyczne wyniki osiągnięte przez firmę w 2020 roku, pokazują zalety globalnej współpracy i pracy zespołowej oraz są świadectwem naszych wieloletnich relacji partnerskich, które cenimy”, powiedziała Juliet Fajardo, dyrektor ds. dystrybucji krajowej w firmie TDK-Lambda Americas Inc. „Z dumą wyróżniamy firmę Digi-Key za jej wyjątkowe wyniki sprzedaży w 2020 roku”.

Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić produkty z pełnej oferty firmy TDK-Lambda, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze