[WEBINARIUM] Współpraca ECAD-MCAD przy użyciu Altium 365

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone współpracy oprogramowania do projektowania elektronicznego oraz mechanicznego za pomocą Altium 365. Odbędzie się ono w dniu 9 listopada 2021 o godzinie 11.00.

Nowoczesne urządzenia bardzo często posiadają skomplikowane PCB zamknięte w obudowie o wyszukanym kształcie. Dopasowanie i montaż płytki drukowanej w obudowie z uwzględnieniem procesów chłodzenia, okablowania czy konserwacji wymaga ciągłej interakcji i współpracy między projektantami elektroniki i mechaniki. Precyzyjne dane projektowe i informacje mechaniczne muszą być przesyłane w płynny, nieprzerwany, dwukierunkowy sposób. Niestety wielu inżynierów nadal korzysta z metod sprzed ponad dekady, które wymagają ręcznego renderowania i transferu plików tam i z powrotem. Podczas webinarium przedstawione zostaną różne metody poprawy komunikacji między członkami zespołu podczas pracy w ich rodzimych środowiskach.

Dowiesz się, w jaki sposób Altium 365 może pomóc pozbyć się ręcznej wymiany danych, uniknąć błędów i przyspieszyć cały proces projektowania elektromechanicznego.

Plan webinarium:

  • Czy wymiana danych pomiędzy ECAD i MCAD jest konieczna,
  • Istniejące metody współpracy,
  • Wymiana danych przy użyciu A365,
  • Praktyczna prezentacja współpracy ECAD-MCAD.

Webinarium poprowadzą wspólnie Dariusz Polus, ekspert techniczny programu Altium Designer, a także Paweł Dziasek, ekspert techniczny programu SOLIDWORKS.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze