Firma Digi-Key Electronics przedstawia serię filmów pt. „Supply Chain Transformed”

Firma Digi-Key Electronics opublikowała dziś nową serię filmów wideo zatytułowaną „Supply Chain Transformed”, przedstawiającą drogę komponentów przez łańcuch dostaw, a także ich uwzględnienie oraz integrację w systemach śledzenia i monitorowania aktywów następnej generacji.

Sponsorowana przez firmy Analog Devices Inc. i Molex oraz wyprodukowana przez Supplyframe trzyczęściowa seria opisuje przystanki produktu na drodze od projektu do produkcji, w tym m.in. magazyny, zakłady produkcyjne i wysyłkę. Wszystkie oczy w tym roku zwrócone były na globalne łańcuchy dostaw, a powszechna dostępność zautomatyzowanego monitoringu i możliwości śledzenia są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

„Czujniki są niezbędne dla śledzenia produktów w łańcuchu dostaw. Stają się one coraz inteligentniejsze i lepiej połączone”, mówi Robbie Paul, dyrektor ds. rozwiązań biznesowych IoT firmy Digi-Key. „Firma Digi-Key promuje rozwój rozwiązań monitorowania następnej generacji, przekształcających łańcuch dostaw, aby pomóc światu w szybszym i bardziej efektywnym funkcjonowaniu”.

Pierwszy z trzech filmów serii nosi tytuł „Components at the Source” i jest już dostępny w witrynie internetowej Digi-Key. Odcinek ten skupia się na sposobie śledzenia zapasów w magazynie oraz nowych technologiach, jak np. pozycjonowanie w budynkach, czy roboty i koboty.

Drugi film zatytułowany „The Product Journey” ukaże się na początku listopada. W tym odcinku prześledzimy drogę produktu od miejsca pochodzenia do miejsca docelowego, a także poznamy technologie wykorzystywane do optymalizacji tras, zarządzania flotami pojazdów i śledzenia aktywów.

Trzeci film pod tytułem „Next Generation Production” zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań służących do monitorowania, zapewniających bezpieczeństwo, ochronę i niezawodność produktów, jak np. monitorowanie temperatury, monitorowanie stanu i wykorzystanie technologii blockchain (łańcuch bloków) w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Odcinek będzie dostępny w grudniu.

Seria filmów opowiadających o tym, jak firma Digi-Key przekształca łańcuchy dostaw, jest dostępna w witrynie internetowej firmy Digi-Key.

O autorze