Farnell i Fluke omawiają najnowocześniejszy przenośny sprzęt pomiarowy, w odcinku serii podcastów „The Innovation Experts”

Farnell udostępnił dziś szósty, a zarazem ostatni odcinek pierwszego sezonu swojej globalnej serii podcastów „The Innovation Experts”. W odcinku tym przeprowadzono wywiad z przedstawicielem firmy Fluke, jednego z wiodących producentów przenośnej aparatury kontrolno-pomiarowej. W ramach podcastu omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i opracowywanie nowych produktów, projektowanych na rzecz różnorodnych, rzeczywistych aplikacji. Każdy odcinek serii zawiera cenne wskazówki, pomocne zarówno specjalistom od zakupów, inżynierom, jak i innym profesjonalistom z branży elektroniki. Dzięki nim są oni w stanie być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i aplikacjami.

W najnowszym odcinku twórcy koncentrują się na sposobach, w jakie narzędzia pomiarowe odmieniły branżę elektroniki. Autorzy posiłkują się przy tym szeregiem rewolucyjnych aplikacji, stanowiących dobre przykłady potwierdzające trend. Justin Sheard, starszy inżynier Fluke i specjalista z zakresu obrazowania przemysłowego, dołącza do Cliffa Ortmeyera z Farnella. Omówią oni wysoce odporne, bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzia przenośne, które spełniają wymogi przenośności, stawiane przez dzisiejszych inżynierów. Justin Shread dzieli się swoją wiedzą na temat interesujących nowych technologii, które pozwalają poprawić niezawodność systemów i znacząco zmniejszyć koszty. Za przykład posłużyło m.in. obrazowanie akustyczne, stosowane do lokalizowania trudnych w znalezieniu wycieków z przemysłowych systemów skompresowanego powietrza.

Wszystkie dotychczasowe odcinki podcastu są dostępne w nowym serwisie Technical Resource Hub firmy Farnell. Można je także bezpłatnie odsłuchać w najpopularniejszych serwisach streamingowych m.in. w Spotify i Apple Podcasts.

Szósty odcinek podcastu, w którym występuje przedstawiciel firmy Fluke, a także kompletny pierwszy sezon „The Innovation Experts” jest dostępny już teraz w nowym Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze