[WEBINARIUM] Projekty wielokanałowe w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone projektom wielokanałowym w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 23 listopada 2021 o godzinie 12.00.

Wiele projektów zawiera powtarzające się fragmenty obwodów. Jedna płytka może zawierać tę samą sekcję powtórzoną trzydzieści dwa razy lub zawierać cztery identyczne bloki z ośmioma podkanałami w każdym. Użycie funkcji kopiowania i wklejania do powielenia części obwodu jest stosunkowo proste, lecz korygowanie lub aktualizowanie schematu po tej operacji może prowadzić do błędów. Altium Designer oferuje duże możliwości rzeczywistego projektowania wielokanałowego, co oznacza możliwość wielokrotnego odwoływania się do danego arkusza w projekcie. Potrzebne zmiany wykonywane są tylko raz i automatycznie wprowadzane do każdej instancji obwodu.

Computer Controls zaprasza na webinarium podczas którego zaprezentowany zostanie sposób obsługi projektów wielokanałowych w Altium Designer – od stworzenia odpowiedniej struktury schematu, do automatycznego rozmieszczania komponentów i ścieżek po stronie PCB.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych. Spotkanie poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze