Element14, społeczność należąca do koncernu Avnet, ogłosiła dziś termin nadchodzącego webinarium zatytułowanego „Leveling-Up Your FPGA Skills: An Expert Panel Discussion”. W trakcie sesji eksperci z firm Xilinx, Microchip i Lattice podzielą się z członkami społeczności element14 informacjami o najnowszych osiągnięciach na rynku FPGA, w tym o technologiach i trendach w narzędziach do projektowania, które inżynierowie powinni uwzględnić w trakcie prac nad nowymi produktami. Na koniec panelu przeprowadzona zostanie prezentacja ulubionych płytek deweloperskich FPGA każdego z panelistów. Po tym gospodarze odpowiedzą na pytania zadawane przez publiczność.

W trakcie webinarium eksperci odpowiedzą na szereg pytań od członków społeczności element14. Pytania te zebrano w trakcie wydarzeń z cyklu Summer of FPGA, prowadzonych również przez społeczność. Omówione zostaną także narzędzia projektowe FPGA i układy FPGA, jakich możemy spodziewać się w przyszłości. Moderatorem panelu będzie Tom Curran, Senior Technical Marketing Engineer w firmie Avnet. Jako paneliści wystąpią:

Webinarium będzie miało miejsce we środę, 15 grudnia i potrwa od godziny 18:00 do 19:00 czasu polskiego. Członkowie społeczności mogą zarejestrować swój udział pod adresem: https://www.element14.com/community/events/5885/l/leveling-up-your-fpga-skills-an-expert-panel-discussion.