Społeczność element14 organizuje panel dyskusyjny „Leveling-Up Your FPGA Skills”

Element14, społeczność należąca do koncernu Avnet, ogłosiła dziś termin nadchodzącego webinarium zatytułowanego „Leveling-Up Your FPGA Skills: An Expert Panel Discussion”. W trakcie sesji eksperci z firm Xilinx, Microchip i Lattice podzielą się z członkami społeczności element14 informacjami o najnowszych osiągnięciach na rynku FPGA, w tym o technologiach i trendach w narzędziach do projektowania, które inżynierowie powinni uwzględnić w trakcie prac nad nowymi produktami. Na koniec panelu przeprowadzona zostanie prezentacja ulubionych płytek deweloperskich FPGA każdego z panelistów. Po tym gospodarze odpowiedzą na pytania zadawane przez publiczność.

W trakcie webinarium eksperci odpowiedzą na szereg pytań od członków społeczności element14. Pytania te zebrano w trakcie wydarzeń z cyklu Summer of FPGA, prowadzonych również przez społeczność. Omówione zostaną także narzędzia projektowe FPGA i układy FPGA, jakich możemy spodziewać się w przyszłości. Moderatorem panelu będzie Tom Curran, Senior Technical Marketing Engineer w firmie Avnet. Jako paneliści wystąpią:

  • Jayson Bethurem, Product Line Manager w firmie Xilinx mający ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu na potrzeby firmy Xilinx, wspieraniu klientów, szkoleniach i marketingu. Jayson prowadzi także procesy projektowe wielu płytek ewaluacyjnych.
  • Martin Kellerman, Business Development Manager odpowiadający za układy FPGA w firmie Microchip. Martin korzysta ze swojego szerokiego doświadczenia w dziedzinie FPGA. Tworzy zoptymalizowane systemy i spełnia stawiane oczekiwania przy wykorzystaniu układów FPGA i SoC firmy Microchip. W trakcie wcześniejszej pracy w firmie Xilinx, Martin przygotował wiele not aplikacyjnych i pozyskał kilka patentów.
  • Steve Hossner, Senior Manager, Applications Engineering w firmie Lattice. Steve ma ponad 20 lat doświadczenia w korzystaniu z układów FPGA. Jego zespół jest również odpowiedzialny za opracowywanie płytek deweloperskich.

Webinarium będzie miało miejsce we środę, 15 grudnia i potrwa od godziny 18:00 do 19:00 czasu polskiego. Członkowie społeczności mogą zarejestrować swój udział pod adresem: https://www.element14.com/community/events/5885/l/leveling-up-your-fpga-skills-an-expert-panel-discussion.

O autorze