Firma Digi-Key uruchamia 13. doroczną promocję DigiWish Giveaway i publikuje świąteczny przewodnik po prezentach

Firma Digi-Key Electronics ma przyjemność uruchomić 13. doroczną promocję DigiWish Giveaway oraz świąteczny przewodnik po prezentach 2021. Święta już niedługo, dlatego Digi-Key pomoże 24 szczęśliwym zwycięzcom dużo wcześniej wykreślić parę pozycji z listy życzeń, realizując misję firmy polegającą na stymulowaniu i wspieraniu inżynierów oraz innowacji na całym świecie.

Uczestnicy biorący udział w trwającej od 1 do 24 grudnia 2021 r. promocji DigiWish Giveaway w mediach społecznościowych mogą wygrać wybrane przez siebie produkty Digi-Key. Aby wziąć udział, należy wybrać jeden produkt dostępny w magazynie firmy Digi-Key o wartości do 100 USD i umieścić komentarz lub post ze swoim „życzeniem” w serwisie Facebook, Instagram lub Twitter, używając hasztaga #DigiWish. Każdego dnia z listy kwalifikujących się do konkursu kandydatów wylosujemy jedno nazwisko, co daje łącznie 24 szczęśliwych zwycięzców.

Ponadto dla osób, które szukają produktów dla bliskich inżynierów i projektantów lub chcą podzielić się pomysłami na prezenty z innymi, firma Digi-Key opublikowała świąteczny przewodnik po prezentach 2021. W przewodniku po prezentach każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci interesujące się techniką, jak i zaawansowany majsterkowicz, czy inżynier z wielkiej firmy.

Udział w promocji DigiWish Giveaway nie wymaga dokonania zakupu, jednak nie jest ona dostępna w miejscach, gdzie jest to niedozwolone przepisami prawa. Przypominamy uczestnikom, że firma Digi-Key nie może przyznać nagród w postaci produktów, które są objęte restrykcjami eksportowymi dotyczącymi kraju uczestnika. Posty uczestników promocji DigiWish w mediach społecznościowych muszą być publiczne, aby umożliwić zebranie danych.

Zapraszamy do witryny internetowej Digi-Key, gdzie można znaleźć zasady i warunki promocji 2021 DigiWish Giveaway oraz przeglądać świąteczny przewodnik po prezentach 2021.

O autorze