[WEBINARIUM] Obsługa projektów wielopłytkowych w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone projektom wielopłytkowym w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 21 grudnia 2021 o godzinie 11.00.

Płytki drukowane nie są samodzielnymi tworami. Bardzo często w gotowym urządzeniu znajduje się wiele połączonych płytek, umieszczonych w odpowiednio wyprofilowanej obudowie. Altium Designer wspiera tworzenie takich konstrukcji na poziomie schematu, pozwalając określić połączenia elektryczne pomiędzy poszczególnymi płytkami, a także na poziomie widoku PCB 3D, pozwalając na odpowiednie rozmieszczenie płytek w stosunku do siebie czy też innych obiektów trójwymiarowych.

Computer Controls zaprasza na bezpłatne webinarium, podczas którego zaprezentowane zostanie tworzenie przykładowego projektu wielopłytkowego z omówieniem dostępnych funkcji programu związanych z obsługą projektów wielopłytkowych.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Poprowadzi go Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze