Wyświetlacze do użytku zewnętrznego AMPIRE 7,0” w ofercie Codico

W ofercie Codico pojawiły się wyświetlacze TFT firmy AMPIRE przeznaczone do użytku w aplikacjach pracujących na zewnątrz budynków. Matryca ma przekątną 7,0” i oferują jasność do 1500 cd/m2, co oznacza doskonałą widoczność obrazu nawet w bardzo jasnym świetle słonecznym.

Wyświetlacze AMPIRE 7,0” mogą pracować w temperaturach z zakresu od -30°C do +85°C, co oznacza, że mogą pracować w zasadzie w każdym klimacie. Zastosowano technologię IPS z szerokim kątem widzenia w każdym kierunku. Można go montować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Ekrany mają wbudowany wewnętrzny sterownik LED na napięcie 12 V, z możliwością kontroli jasności przez PWM. Sterownik ma czas życia do 50 000 godzin pracy.

Produkty oferują kilka możliwości dostosowania do potrzeb klienta. Między innymi możliwe jest domontowanie pojemnościowego panelu dotykowego lub szybki ochronnej o różnych grubościach. Wyświetlacz komunikuje się za pomocą 24-bitowego interfejsu RGB (TTL), ale na życzenie dostępny jest także interfejs LVDS, a także HDMI (po dołączeniu dodatkowej płytki).

Więcej informacji na stronie Codico

O autorze